Geforce Now Nedir? Nasıl Kullanılır? Geforce Now 3 ay ücretsiz !!!

geforcenowfeat

Geforce Now artık kullanılabilir durumda, geforce now sayesinde donanımınızı zorlamadan, yüksek donanımlara sahip olmadan dilediğiniz tüm oyunları rahatlıkla oynayabileceksiniz. Bu sayede yüksek donanım istemeyen oyunlar çerçevesine tüm oyunları dahil edebiliriz. Tabiki çok önemli bir nokta var bu konuyla ilgili, iyi bir internet bağlantısı. İnternet bağlantınız iyi olmalı, yoksa tüm olay internet üzerinden işlediği için takılma ve donma yaşayabilirsiniz. Şimdi sizlere geforce now dan bahsedeceğim.

Birinci adım olarak buraya tıklayarak geforce resmi sitesinden ana ekrana ulaşılıyorsunuz. Burada kocaman join today var buraya basıp içinci adıma geçiyorsunuz.firststep

İkinci Adım olarak iki ayrı üyelik seçeneğinden birini seçiyoruz. Free plan veya Founders planı, biz founders planını seçeceğiz aylık 5.49 Euro yazıyor ona takılmayın 90 gün boyunca ücretsiz.

select

Bu aşamadan sonra size nvdia kullanıcı adı şifrenizi soracak eğer daha önce kayıtlıysanız aynı şifre ile girebilirsiniz, eğer kayıtlı değilseniz facebook login, google login veya yeni bir hesap oluşturabilirsiniz. Bu oluşturduğunuz hesapla tüm geforce işlemlerini yapabilirsiniz ayrıca.

geforcelogin

Şimdi sizden bir kredi kartı bilgileri isteme ekranı gelecektir burada herhangi bir ödeme alınmıyor korkmayın, 3 ay sonra alınmaya başlanacak, sadece gerçek bir kredi kartı bilgisine ihtiyacınız olacak. Sanal kartta kullanabilirsiniz.

order

İşlemi tamamladığınızda sipariş bilgilerini görüntülediğiniz bir ekran çıkacak karşınıza burada platformunuzu seçip ilgili dosyayı indirip kuracaksınız. Ayrıca NVDIA Shield seçeneğide sunulmuş bu konuda ayrı bir makale yazıp buraya link veririm diye düşünüyorum. Gördüğünüz üzere ödemenin alınacağı tarihide belirtiyor bu ekranda.

İşte şuanda sihir başlayacak, şimdi istediğiniz oyunu seçip direkt oyanaybilirsiniz ve kitaplığınıza ekleyebilirsiniz.

geforcenowplay

İlk oynama sırasında bir vpn bağlantısı oluşturmaya çalışacaktır, bu sizin oyunu daha hızlı ve daha sorunsuz şekilde erişmeniz için gerekiyor. Ama sakın endişenlemeyin çünki vpn olmadanda oynayabilirsiniz.

Geforce Now VPN Connect
Geforce Now VPN Connect

Eğer vpn bağlanamazsa şu ekranda bir hata alacaksınız vpn bağlanamamasıyla ilgili,

novpn

Burada bir kaç kez yeniden deneyebilirsiniz eğer yeniden deneme başarısız olursa sizi vpn siz oynamaya yönlendirecektir.

novpn2

Geforce now vpn hatalarını gidermek için geforce now sitesinden yardım alabilirsiniz. Biz burada Devam butonuna basarak direkt olarak oyuna gireceğiz.firstconnect

Bu şekilde oyuna bağlantı başlıyor, sonrasında herhangi bir extra kurulum yapmadan oyunu direkt olarak oynayabiliyorsunuz bizim aldığımız performans muhteşemdi oyun dünyasında yeni bir çığır açacağı kanısındayım.

geforcenowBu yazı 35 kez görüntülendi.


Bir Cevap Yazın