Şehit haberi beklemek

Başlıksız-1

Bu tür konular hakkında yazmak istemiyordum ama içimi dökmeden duramayacağım artık, ardı arkası kesilmeyen şehit haberleri yüreğimi darladı.

Ben bir polis çocuğuyum, ve babam’da diyarbarkıda ve her geçen gün babamın silah arkadaşları bir bir toprağa düşüyor, hain saldırılara kurban gidiyor, şehit düşüyor. Rabbim hepsinin ailesine sabır metanet ihsan eylesin.

Buna dayanmak zor, bunu kaldırmak zor, bunu hazmetmek çok zor, bu ülkede eli kolu bağlı oturuyoruz yerimizde. Her geçen gün acaba diyerek haberleri takip ediyorum, her şehit haberinde yüreğim sıkışıyor, ve şehit olan polislerin ailelerini düşünüyorum. Babasız başsız atasız kalmak çok zor, ama şehit ailesi olmakta bir o kadarda şerefli…

Peki ya insanlık ? İnsanlık insancıklar ne yapıyor, halen düğünlerinde konvoy yapıp futursuzca eğlence yapan ve kornalarla sokaklardan geçiliyor, halen eğlence programları düzenleniyor, halen oyun havaları çalınıyor. Devletin terörizmle mücadelesine destek olmasanızda en azından, şehidimiz olduğu günlerde sağduyunuzu çağırsanız ne olur sanki ?

Sağ duyunuz öldümü, size soruyorum, hiç olmazsa arada girip egm.gov.tr’de anasayfada yayınlanan taziye mesajları yayınlanan şehitlerimize fatiha gönderin.

Sizde her gün haberlerde şehit haberi beklerken bulabilirsiniz, kendinizi, terör denilen lanet organizasyonlar birgün sizede rastlayabilir.

Şehitlerimize sahip çıkalım, şehit ailelerine sahip çıkalım…Bu yazı 734 kez görüntülendi.


Bir Cevap Yazın